Loading... Please wait...

Polish Edition of The New Evidence That Demands A Verdict, Chapters 1–5 / Wiarygodnosc Pisma Swietego

$49.99
SKU:
OH-QK5E-5JZD
Weight:
0.00 Ounces
Quantity:

Product Description

Polish Edition of The New Evidence That Demands A Verdict, Chapters 1–5 / Wiarygodnosc Pisma Swietego

Author : Josh McDowell
Translator : Aleksandra Czwojdrak

Paperback Book, 2009 Edition

Publisher : Vocatio
Language : Polish
Pages : 247
Size : 195 x 125 mm
PID : 9788374920759

Description

Biblia jest wyjątkowa pod względem swej zdolności wytrzymywania krytyki. Żadne inne dzieło literackie nie może się z nią pod tym względem równać. Dla osoby uczciwie poszukującej prawdy z pewnością będzie miało znaczenie, w jaki sposób testy bibliograficzne, testy dowodów wewnętrznych i zewnętrznych oraz badania archeologiczne potwierdzają historyczną wiarygodność tej niezwykłej księgi.

Archeologia na przykład - dziedzina stosunkowo młoda w gronie nauk przyrodniczych - dostarcza fascynującego potwierdzenia ścisłości informacji podawanych przez Biblię. Grube tomy nie pomieściłyby opisu wszystkich znalezisk archeologicznych potwierdzających historyczną wiarygodność Pisma Świętego.

To zaskakujące, jak często w badaniach wiarygodności literatury świeckiej spotyka się ostatnio próby podmieniania stosowanych testów na inne, gdy aktualnie używane wskazują na Biblię jako najbardziej wiarygodną księgę świata. Uczciwie jednak jest stosować te same testy, bez względu na to, czy badana literatura jest religijna czy świecka. Uczyniwszy to, będziemy mogli wziąć Pismo Święte do ręki i powiedzieć: Biblia jest wiarygodna i historycznie absolutnie rzetelna. Ta książka traktuje właśnie o tym.

Find Similar Products by Tag

Product Reviews

This product hasn't received any reviews yet. Be the first to review this product!

Customers also viewed

Click the button below to add the Polish Edition of The New Evidence That Demands A Verdict, Chapters 1–5 / Wiarygodnosc Pisma Swietego to your wish list.