Loading... Please wait...

Biblia Na Caly Rok: 365 Opowiadan Dla Dzieci / The 21st Century Children’s Bible, Polish Edition (Biblia Dla Dzieci Nowego Stulecia)

$59.99
SKU:
KS-JTHW-GAZI
Condition:
New
Weight:
0.00 Ounces

Out of Stock

Product Description

Biblia Na Caly Rok: 365 Opowiadan Dla Dzieci / The 21st Century Children’s Bible, Polish Edition (Biblia Dla Dzieci Nowego Stulecia)

 

Author : Stephanie Jeffs, Derek Williams
Illustrator : Tony Morris, Chris Saunderson
Binding : Hardcover
Edition : 2013

Publisher : Edycja Swiety Pawel
Language : Polish
Pages : 304
9788377972632

Description

Biblia jest księgą pełną wspaniałych opowieści. Zaczyna się od opisu początku świata, a kończy na jego przyszłości. Ukazuje, jak Pan Bóg troszczy się o świat oraz o ludzi i jak życie, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa, Bożego Syna, zmieniło na zawsze oblicze naszej planety."Biblia na cały rok" powstała z myślą o dzieciach XXI wieku. Przedstawia historie i ludzi, którzy żyli wiele lat temu, ale byli podobni do nas w przeżywaniu swoich radości i trosk. Biblia ta może służyć wszystkim dzieciom jako bardzo atrakcyjna książka z opowiadaniami, jako pierwszy kontakt z Pismem Świętym - do czytania i do rozmyślania, jako pomocny przewodnik po świecie biblijnym, jako nieodłączna, fascynująca i zajmująca lektura na poranek, południe lub wieczór każdego dnia w roku.365 opowiadań ze Starego i Nowego Testamentu zostało wzbogaconych o bardzo użyteczne części: INFORMACJE uzupełniające o miejscach, ludziach i zdarzeniach; ILUSTRACJE i MAPY, które wyjaśniają wiele rzeczy lepiej niż słowa; WSTĘPY poszerzające wiedzę o życiu ludzi w czasach biblijnych; INDEKSY pomocne w odszukaniu interesujących tematów.

Product Reviews

This product hasn't received any reviews yet. Be the first to review this product!

Click the button below to add the Biblia Na Caly Rok: 365 Opowiadan Dla Dzieci / The 21st Century Children’s Bible, Polish Edition (Biblia Dla Dzieci Nowego Stulecia) to your wish list.