Loading... Please wait...

Biblia Na Caly Rok: 365 Opowiadan Dla Dzieci / The 21st Century Children’s Bible, Polish Edition (Biblia Dla Dzieci Nowego Stulecia)

$59.99
SKU:
KS-JTHW-GAZI
Condition:
New
Weight:
0.00 Ounces

Out of Stock

Product Description

Biblia Na Caly Rok: 365 Opowiadan Dla Dzieci / The 21st Century Children’s Bible, Polish Edition (Biblia Dla Dzieci Nowego Stulecia)

 

Author : Stephanie Jeffs, Derek Williams
Illustrator : Tony Morris, Chris Saunderson
Binding : Hardcover
Edition : 2013

Publisher : Edycja Swiety Pawel
Language : Polish
Pages : 304
9788377972632

Description

Biblia jest księgą pełną wspaniałych opowieści. Zaczyna się od opisu początku świata, a kończy na jego przyszłości. Ukazuje, jak Pan Bóg troszczy się o świat oraz o ludzi i jak życie, śmierć i zmartwychwstanie Pana Jezusa, Bożego Syna, zmieniło na zawsze oblicze naszej planety."Biblia na cały rok" powstała z myślą o dzieciach XXI wieku. Przedstawia historie i ludzi, którzy żyli wiele lat temu, ale byli podobni do nas w przeżywaniu swoich radości i trosk. Biblia ta może służyć wszystkim dzieciom jako bardzo atrakcyjna książka z opowiadaniami, jako pierwszy kontakt z Pismem Świętym - do czytania i do rozmyślania, jako pomocny przewodnik po świecie biblijnym, jako nieodłączna, fascynująca i zajmująca lektura na poranek, południe lub wieczór każdego dnia w roku.365 opowiadań ze Starego i Nowego Testamentu zostało wzbogaconych o bardzo użyteczne części: INFORMACJE uzupełniające o miejscach, ludziach i zdarzeniach; ILUSTRACJE i MAPY, które wyjaśniają wiele rzeczy lepiej niż słowa; WSTĘPY poszerzające wiedzę o życiu ludzi w czasach biblijnych; INDEKSY pomocne w odszukaniu interesujących tematów.

Product Reviews

This product hasn't received any reviews yet. Be the first to review this product!

Customers also viewed

Click the button below to add the Biblia Na Caly Rok: 365 Opowiadan Dla Dzieci / The 21st Century Children’s Bible, Polish Edition (Biblia Dla Dzieci Nowego Stulecia) to your wish list.