null

Ali Baba ve 7 Cüceler DVD 2015 Ali Baba and the Seven Dwarfs / Direct by Cem Yılmaz / Actors: Cem Yılmaz, Çetin Altay, Cem Yılmaz, Zafer Algöz

No reviews yet Write a Review
$25.99
SKU:
8698907304011
UPC:
8698907304011
Weight:
5.00 Ounces
In Stock & Ready To Ship!
Current Stock:Only left:

Frequently Bought Together:

Total: Inc. Tax
Total: Ex. Tax

Description

Ali Baba ve 7 Cüceler DVD 2015 Ali Baba and the Seven Dwarfs / Direct by Cem Yılmaz / Actors: Cem Yılmaz, Çetin Altay, Cem Yılmaz, Zafer Algöz

UPC 8698907304011  

REGION 2 PAL DVD  

MADE IN TURKEY 

AUDIO: Turkish 2.0 & 5.1  

SUBTITLE: Turkish, English, German, French, Dutch  

Playtime: 114 minutes

 

English Summary:

Ali Baba and the Seven Dwarfs (Turkish: Ali Baba ve 7 Cüceler) is a 2015 Turkish action film directed by Cem Yılmaz.

 

Turkish Summary:

Ali Baba ve 7 Cüceler, Cem Yılmaz'ın hem yazıp hem yönettiği dördüncü filmidir. Aynı zamanda filmin yapımcılığını ve baş rolünü de Cem Yılmaz üstlenmektedir. Filmin başrol oyuncuları ise Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Çetin Altay'dır. Filmin vizyon tarihi olarak önce 16 Ekim 2015 belirlenmiştir. Filmin gösterim tarihi seçim süreci ve terör olayları nedeniyle 29 Ekim'den 13 Kasım'a ertelenmiştir. Film, Cem Yılmaz'ın birden çok karakteri oynadığı filmlerinden biridir. Ayrıca, sanatçı Barış Manço'nun eserlerini kullanmış, karakterlerden birine de isminin benzerini vermiştir. "Boris Mancov" isimli karakteri Cem Yılmaz oynamıştır. Film 352 farklı sinema salonunda gösterilmiştir. Filmin bir kısmı Bulgaristan'da çekilmiştir. Ali Baba ve 7 Cüceler, ilk üç günde 540 bin izleyiciye ulaşarak, Cem Yılmaz'ın bir önceki filmi Pek Yakında'nın 399 bin ilk üç gün izleyici sayısını geçmiştir.

Film bahçe cüceleri satan, Şenay Cüccaciye’nin de ortağı olan, Şenay ve İlber’in, Avrupa’da bir fuara katılmalarını ve burada başlarına gelen akıl almaz olayları konu alıyor.

Zengin olma hayalleriyle Sofya Bahçecilik Fuarı için Bulgaristan’a gelen Şenay (Cem Yılmaz) ve İlber (Çetin Altay)’in hiçbir şey istediği gibi gitmemektedir. Fuar alanında ürünlerinin tanıtımlarını yapan ikilinin amacı,markalarının ve ürettikleri cücelerin farklı ülkelere ihracatıdır. Gelişen olaylar neticesinde kendilerini yaşam savaşının tam ortasında bulan ikili, kendi yöntemleri ile tüm bu zorlukları aşmaya çalışmaktadır. Kötü adam Mancov’u yenebilmek için zengin olma hayallerini bir kenara bırakan Şenay ve İlber’in, bu yolda en büyük yardımcıları Rus Veronica (Irina Ivkina) ve eski Azeri Sovyet askeri Kenan Memedov (Zafer Algöz) olacaktır. Türkiye'ye dönmek isteyen Şenay ve İlber, Boris Mancov ile savaşacaklardır.

 

Yönetmen Cem Yılmaz
Yapımcı Cem Yılmaz
Muzaffer Yıldırım
Senarist Cem Yılmaz
Oyuncular Cem Yılmaz
Zafer Algöz
Çetin Altay
Irina Ivkina
Yosi Mizrahi
Müzik Jingle House
Görüntü yönetmeni Gökhan Atılmış
Stüdyo CMYLMZ Fikir Sanat
Nu Look Production[1]
San Product
1000 Volt
Dağıtıcı Mars Entertainment Group
Cinsi Sinema filmi
Türü Macera, komedi
Renk Renkli
Yapım yılı 2015
Çıkış tarih(ler)i 13 Kasım 2015
Süre 114 dakika
Ülke  Türkiye
Dil Türkçe

 ali-baba-ve-7-c-celer-dvd-1-.jpg

ali-baba-ve-7-c-celer-dvd-2-.jpg

 

 

 

 

Product Reviews

No reviews yet Write a Review