Loading... Please wait...

Purpose Driven Life in Slovakian Language / Život s jasným cieľom/ Načo som vlastne tu? / Druhé doplnené vydanie / Slovak Translation Edition / Rick Warren

$39.99
SKU:
9788081560293
Weight:
14.00 Ounces
Quantity:

Product Description

Purpose Driven Life in Slovakian Language / slovenský jazyk

Život s jasným cieľom/ Načo som vlastne tu? 

Druhé doplnené vydanie 

Slovak Translation Edition

Author: Rick Warren

 

Paperback

2014 Slovak Edition

Pages: 344

ISBN 9788081560293 / 978-8081560293

SIZE: 190 x 225 mm

 

Pred desiatimi rokmi napísal Rick Warren knihu s názvom Život s jasným cieľom, ktorá sa stala najpredávanejšou knihou tohto žánru a druhou najprekladanejšou knihou po Biblii.

Život s jasným cieľom inšpiroval a zmenil milióny životov... Viac ako ktorákoľvek moderná kniha. Vďaka nej sa v niektorých krajinách prudko zvýšil počet ľudí, ktorý navštevujú kostol a stúpol aj počet čitateľov Biblie. Ľudia chcú poznať cieľ svojho života!

Autor svoju knihu dokonca rozšíril o nové kapitoly, ktoré nám hovoria o prekážkach, ktoré sa nám niekedy v živote stavajú do cesty a o videá k úvodu ku každej téme. Kniha je naozaj skvelým pomocníkom pre každého z nás.

  • A čo ja?
  • Chcem aj ja poznať cieľ svojho života?

img-5631.jpg

Product Reviews

This product hasn't received any reviews yet. Be the first to review this product!

Customers also viewed

Click the button below to add the Purpose Driven Life in Slovakian Language / Život s jasným cieľom/ Načo som vlastne tu? / Druhé doplnené vydanie / Slovak Translation Edition / Rick Warren to your wish list.